De start van het nieuwe ovalracingseizoen in Ter Apel komt met rasse schreden dichterbij!

door | 27 jan 2025

Het bestuur en de vrijwilligers van NNO Ter Apel zijn druk met de voorbereiding van het nieuwe seizoen, zowel met de wedstrijden als het wekelijkse onderhoud aan de accomodatie. Ook wordt er alweer hard gewerkt aan de werving van bloemensponsoren en klassesponsoren voor de races in 2025.

Een nieuw autosportseizoen met het INT. NK Ovalracing 2025 komt er dus alweer aan. De extra trainingsdag van zaterdag 22 maart en de seizoensopener met  op zondag 30 maart komen al snel dichterbij! Zorg er daarom voor dat je klaar bent voor de start van het nieuwe seizoen! Hiervoor heb je in ieder geval de NAB jaarlicentie (of daglicentie) 2025 nodig.

NAB licentie 2025 vanaf nu aan te vragen!

Daarom is vanaf nu het aanvragen van je NAB jaarlicentie 2025 weer mogelijk. Belangrijk is om de onderstaande stappen te volgen.

NAB Licentie aanvragen kan via https://nab.membrs.nl

  • Ga je in 2025 voor het eerst deelnemen en heb je daarom nog geen Membrs account? Ga naar nab.membrs.nl om daar een account aan te maken.
  • Nadat je een account hebt aangemaakt kun je inloggen bij nab.membrs.nl
  • Voor het aanvragen van de 2025 NAB Jaarlicentie dient de 2025 medische verklaring te worden ingevuld. Heb je een vraag met “ja” Dan zal de NAB je aanvraag later (eventueel) alsnog goedkeuren.
  • Als de medische verklaring is goedgekeurd kun je via het menu naar “Producten” hier zie je de verschillende licenties.
  • Kies de licentie die je wilt en schaf deze aan. Nu heb je de licentie in bezit! De aankopen en inschrijvingen worden automatisch gehangen aan je persoonlijke QR code. De QR code is rechtsboven naast je profielfoto te vinden.

De NNO is voornemens om in 2025 de inschrijving voor wedstrijden via membrs systeem te laten verlopen. Log daarom alvast éénmalig in op nno.membrs.nl, zo hebben wij alvast jouw gegevens en kunnen wij je via email op de hoogte stellen over de wedstrijden en wanneer de inschrijving opent. Grootste voordeel is dat het systeem de licentie controleert zodat dat niet meer noodzakelijk is op wedstrijddagen op het circuit.

Heb jij dus je 2025 licentie al binnen? Registreer je dan eenmalig op https://nno.membrs.nl (met het membrs account waar je ook je licentie mee hebt aangevraagd) zodat wij jouw licentie al vooraf kunnen controleren.

In de eerste week van maart zullen we de inschrijving openen voor de extra trainingsdag van 22 maart en de openingsraces van 30 maart a.s.

Veel succes nog met de voorbereidingen op weer een nieuw autosportseizoen in Ter Apel!