Onderstaand de inschrijvers voor deelname aan het INT. Nederlandskampioenschap Ovalracing op zondag 17 april, in het autosportstadion "De Polderputten" in Ter Apel.

Klasse NR Voornaam coureur Achternaam coureur Woonplaats
2.0 Hotrods 5 Fabian Louppen Mönchengladbach
2.0 Hotrods 22 Martijn Vowinkel Ommen
2.0 Hotrods 26 Niek van den Akker Nuland
2.0 Hotrods 51 Niklas Klaka Kevelaer
2.0 Hotrods 67 Ralf Rogge Mettmann
2.0 Hotrods 89 Tim Klose Bochum
2.0 Hotrods 97 Tom Weyers Straelen
2.0 Hotrods 99 Manfred Baer Mönchengladbach
2.0 Hotrods 116 Frank Nöhring Recklinghausen 
2.0 Hotrods 167 Sander vd Heijden Geffen
2.0 Hotrods 333 Gerton Boes Coevorden
2.0 Hotrods 351 Christian Baer Mönchengladbach
2.0 Hotrods 450 Fabian Baer Korschenbroich
2.0 Hotrods 453 Helmut Laumen Mönchengladbach
2.0 Hotrods 747 Mar1us Bert Bottrop
2.0 Hotrods 997 Niklas Willemsen Wachtendonk
Bangerstox 9 Arie Groen Waarland
Bangerstox 20 Michel Snijder Slochteren
Bangerstox 23 Korné Zijl Siddeburen
Bangerstox 27 Jordy Hassing Ter Apel
Bangerstox 55 Mathijs Van veen Ter Apelkanaal
Bangerstox 73 Bjorn Dijkema Appingedam
Bangerstox 78 Gerard 78 Surhuisterveen
Bangerstox 81 Michel Stender Ursem
Bangerstox 104 Gerald Koree METSELAAR
Bangerstox 105 Harm Ludolphie Sappemeer
Bangerstox 106 Nick Ruiters Stadskanaal
Bangerstox 107 Kim Ruiters Stadskanaal
Bangerstox 109 Jarno Borg Noardburgum
Bangerstox 111 Marcel Hatzmann Drentseweg 13
Bangerstox 112 Patrick Sanders Musselkanaal
Bangerstox 112 Junior Ploeg Appelscha
Bangerstox 113 Lieuwe Minnema Burgum
Bangerstox 115 Keimpe Hoekstra De Falom
Bangerstox 121 Remy Beukema Appingedam
Bangerstox 126 Rubens Eefting 2e mond
Bangerstox 159 Eelco Van der Veen Damwoude
Bangerstox 179 Jeffrey Tuize Stadskanaal
Bangerstox 187 Hessel Faber Franeker
Bangerstox 239 Robert Kremer Nieuwolda
Bangerstox 241 Willem Bos Uithuizermeeden
Bangerstox 253 Robin Prins Roswinkel
Bangerstox 254 Brian Prins Ter Apelkanaal
Bangerstox 259 Thomas Machiela Metslawier
Bangerstox 307 Henk Moorman Musselkanaal
Bangerstox 312 Sybo Huizenga Oudwoude
Bangerstox 313 Fritz Hassing Ter Apel
Bangerstox 318 Mitchel Prenger Bellingwolde
Bangerstox 328 Andre Sloterwijk Ferwerd
Bangerstox 357 Bernard Eckelhoff Schildwolde
Bangerstox 365 Thomas Wiersma Dokkum
Bangerstox 380 Colin Jongsma Siddeburen
Bangerstox 386 Bert Venema Feanwalden
Bangerstox 389 Patrick Tempel Bellingwolde
Bangerstox 397 Klaas Venema Burgum
Bangerstox 416 Kevin Keur Ter Apelkanaal
Bangerstox 420 Joey Sybesma Ommen
Bangerstox 451 Pieter Venema Burgum
Bangerstox 470 Jon Oorschot Falom
Bangerstox 514 Siede Kempenaar Wetsens
Bangerstox 599 Armando Blaauw Delfzijl
Bangerstox 607 Jordy Vos Gasselternijveen
Bangerstox 627 Rick Strobos Musselkanaal
Bangerstox 647 Sander Hooijer Voorthuizen
Bangerstox 666 Jorik Nijenhuis Hoogersmilde
Bangerstox 713 Lange Haakma Brieksterwald
Bangerstox 745 Marco Van der Leest Schagen
Bangerstox 760 Damon Osinga Oudemirdum
Bangerstox 772 Gerdie Gerrits Dedemsvaart
Bangerstox 812 Lars Van Riezen Ter Apel
Bangerstox 823 Michel De Vries Emmercompascuum
Bangerstox 952 Cris van de Linde Vinkenbuurt
Bangerstox 962 Warner Grave Nieuwleusen
BMW CUP 2 Rowan Huisman Schoonoord
BMW CUP 3 Gijs Nijboer Schoonoord
BMW CUP 4 Roef Huisman Schoonoord
BMW CUP 5 Dirk-Jan Top Stadskanaal
BMW CUP 9 Peter Leeuwenkamp Den Burg (Texel)
BMW CUP 17 Jeffrey bolk Bolk Ter Apel
BMW CUP 33 Justin Philips Veendam
BMW CUP 43 Frans Gerding Hoogersmilde
BMW CUP 45 Hans Arnout Den Burg Texel
BMW CUP 94 Norbert Horvath Weiteveen
BMW CUP 666 Erik Vrieze Oude Pekela
Juniorenklasse 5 Dylano de Haan Stieltjeskanaal
Juniorenklasse 18 Rick Feenstra schoonoord
Juniorenklasse 25 Luca Backers Haren
Juniorenklasse 41 Thijs Methorst Parrega
Juniorenklasse 53 Brian Kuper Ter Apel
Juniorenklasse 66 Jamie Dijkstra Ter Apel
Juniorenklasse 74 Cato Caspers Kampen
Juniorenklasse 124 Lukas Hopster Heckenrosenweg 4
Juniorenklasse 133 Keano Boes Vroomshoop
National Hotrods 6 John van den Bosch Rosmalen
National Hotrods 10 Fokko Wildeboer Stadskanaal
National Hotrods 12 Erik Roeffen Grubbenvorst
National Hotrods 17 Johan Sanders Ter Apel
National Hotrods 33 Reimon Bos Noord-Sleen
National Hotrods 51 Mark Teuben Ter Apel
National Hotrods 72 Toon Moorman Oistewrwijk
National Hotrods 92 Delia Horstkamp Hoogstede
National Hotrods 94 Lars Dreschel Waltrop
National Hotrods 120 Tonnie Hendriks Nijmegen
National Hotrods 144 Christian Simon Bottrop
National Hotrods 212 Pieter van Logten Broekhuizenvorst
National Hotrods 224 Klaas De Boer Nieuw-Weerdinge
National Hotrods 292 Roland Sudniks Xanten
National Hotrods 312 Jeroen Kurvers Helden
National Hotrods 430 Jeffrey Roeffen Grubbenvorst
National Hotrods 508 Arno Gons Oude Pekela
National Hotrods 717 Jost Bartinger Waltrop
National Hotrods  940 Tim Dreschel Waltrop
Rookie Rods 5 Julian Hoesen Emmer-Compascuum
Rookie Rods 13 Sven Schrik Emmen
Rookie Rods 15 Delano Moes Odoornerveen
Rookie Rods 16 Jos Hulzebos Stadskanaal
Rookie Rods 17 Janina Van Wieren Zwartemeer
Rookie Rods 18 Bryan Jongbloed Emmer-Compascuum
Rookie Rods 22 Ramond de Haan Stieltjeskanaal
Rookie Rods 23 Tim Wolters Nieuw-Weerdinge
Rookie Rods 30 Jesse van den Akker Nuland
Rookie Rods 52 Jana Kuper Rütenbrock
Rookie Rods 82 Iris Tiben Haren
Rookie Rods 96 Jarno Meringa Erm
Rookie Rods 97 Tim Tiben Rütenbrock
Rookie Rods 98 Lorenzo Pijper Zwartemeer
Rookie Rods 99 Danny Lubben Klazienaveen
Rookie Rods 119 Danny Bos Musselkanaal
Rookie Rods 138 Bas Van der straat Ter Apel
Rookie Rods 180 Quinten Eenjes Ter Apel
Rookie Rods 269 Andre Mulder Oostwold
Rookie Rods 317 Raymond Kuiper Ter Apel
STD 2000 7 John Groen Ter Apel
STD 2000 14 Derkjan Veldman Musselkanaal
STD 2000 17 Eq Kevin/Jordan Eq Mosterd/Wolters Raalte
STD 2000 18 Jurrien Poelman Schoonoord
STD 2000 28 Michael Birke Lingen (Ems)
STD 2000 36 Tom Brakels Beilen
STD 2000 77 Daniel Birke Lingen
STD 2000 458 Thom Philips Oude Pekela
SuperRods 8 Kevin Zwiep Schoonoord
SuperRods 9 René Zurhausen Mönchengladbach
SuperRods 14 Sven Bos Ter apel
SuperRods 19 Ad Monster Dordrecht
SuperRods 28 Edward-Jan Walsma Joure
SuperRods 37 Rijn Claij Vijfhuizen
SuperRods 133 Kevin van Riezen Ter Apel
SuperRods 246 Equipe Veenstra/Zwiep Sellingen
SuperRods 307 Jordy Lanting Jipsingboertange
SuperRods 552 Misha Beerlings nieuwolda
SuperRods 637 Johan Zwiers Musselkanaal
 
 
 
logo spedeworth