Voorlopige deelnemerslijst autocrossdag 14 oktober, NNO Ter Apel

1400-klasse 1600-klasse
0 Boelo Poppema Oude Pekela 0 Boelo Poppema Oude Pekela
3 Manon de Hoop Garnwerd 1 Jaap Van der Velde Easterein
3 David Ten Velde Klazienaveen 1 Jeroen Van der Haar Zuidwolde
5 Johan Haan Ter Apel 10 Randy Woppenkamp Ter Apel
7 Johnny Kolk Wehe den hoorn 15 Leon Koolhof Ferwerd
14 Justin Philips Veendam 21 Wessel De Vent Rinsumageest
15 Yvonne Kiewiet Veendam 31 Jan Drost Nije Altoenae
16 Julian Philips Veendam 31 Eddy Stanneveld Ter Apel
18 Geertjan Gort Klazienaveen 37 Djony Meijer Ter Apel
57 Mark Leeuw Borgsweer 66 Patrick Mulder Oude Pekela
69 Jessica Veldman Sellingerbeetse 69 Ronald Pol Geesbrug
75 Roy Musch Ter Apel 81 Sander Fieten Hollandscheveld
97 Tim Tiben Rütenbrock 87 Roy Maatje Emmen
106 Marc Lanting Musselkanaal 97 Tim Tiben Rütenbrock
125 Hannes-jan Zwaagstra Kerkenveld 118 Steve  Santing Nieuwlande
141 Bert Jürries Wilsum 119 Danny Bos Zwartemeer
175 Jeroen Van Veggel Weiteveen 123 Jurgen Lubbinge Kerkenveld
186 Bianca Freese Twist ( D ) 125 Hannes-Jan Zwaagstra Kerkenveld
207 Ricardo Hofstra Oosterwolde 139 Peter Rusting Andijk
209 Kevin Schutter Oude Pekela 141 Bert Jürries Wilsum
213 Johan Beenes Leens 165 Jan Helderman Grootebroek
216 Dennis Lap Blijham 166 Paul Witteman Enkhuizen
223 Rins Teitsma Burgum 172 Eelco Van Lent Sexbierum
233 Jeffrey Vos Oude pekela 175 Jeroen Van Veggel Weiteveen
239 Rene Vos Oude pekela 185 Erwin Moorman Den Ham
266 Bob Jansen Onderdendam 204 Marcel Edeler Belm
267 Leon Bansberg Stedum 209 Kevin Schutter Oude Pekela
269 Andre Mulder Beerta 226 Marsel Luining Musselkanaal
277 Joris Van der Laan Holwerd 229 Petronella Visser Westhoek
295 Danielle Hofstra Oosterwolde 266 Joris Van der Laan Holwerd
298 Kelvin Graver Oude pekela 317 Raymond Kuiper Ter Apel
307 Dick Van der Wal Opeinde 319 Donny Smeets Rinsumageast
518 Jouke Heddema Kootstertille 345 Maurie Kooistra Ried
538 Roel de Vries Sint Johannesga 417 Eric Konjer Uithuizen
541 Otto De wilde Burgum 444 Janine Zaaiman Hoogezand
546 Roy Lankheet Beckum 458 Thom Philips Oude Pekela
556 Jan Tolksdorf Velpe 466 Jelle Van der Laan Baflo
705 Dion Kiewiet Oosterwolde 499 Jan Berghuis Baflo
869 Mitchell Klomp Hoogeveen 538 Roel de Vries Sint Johannesga
809 Lars Engels Klazienaveen
826 Jay Hoogveld Beneden Leeuwen
869 Mitchell Klomp Hoogeveen
2000-klasse Toerwagens
2 Dorus Sintebin Heerhugowaard 1 Jaap van der Velde Easterein
8 Klaas Bos Roodeschool 1 Jeroen Van der Haar Zuidwolde
10 Randy Woppenkamp Ter Apel 7 Derk Jan Veldman Ter Apelkanaal
13 Michael Birke Lingen 17 Erik Luth Sellingen
14 Bert Mennes Groningen 21 Wessel De Vent Rinsumageest
26 Johan Roosien Gasselternijveen 24 Peter Kok Middenbeemster
27 Johan Hems Gasselternijveen 25 Wim Schut Valthermond
35 Sjonny Kats Hoogeveen 50 John Bakker Peize
37 Djony Meijer Ter Apel 50 Kars Koning Noordbroek
37 Jappie Nicolai Dokkum 69 Ronald Pol Geesbrug
40 Mark Tesselaar Winkel 74 Richard de Rink Eelde
50 John Bakker Peize 84 Jannes Scholing Hollandscheveld
58 Rene Groenhagen Termunterzijl 87 Roy Maatje Emmen
69 Ronald Pol Geesbrug 94 Norbert Horvath Weiteveen
74 Remon Damsteegt gorinchem 95 Frans Overgoor Haaksbergen
74 Richard de Rink Eelde 118 Adriaan Santing Dalerpeel
84 Jannes Scholing Hollandscheveld 123 Jurgen Lubbinge Kerkenveld
99 Danny Lubben Zwartemeer 125 Hannes-jan Zwaagstra Kerkenveld
112 Berdien Schuiling Eelde 126 Richard Reitsma St-jacobiparochie
119 Danny Bos Zwartemeer 213 Raymond/kevin Van der Broek Espel
125 Kees Pieter Hogenberg Rohel 217 Patrick Strijker Hollandscheveld
155 Stefan De Boer Gytsjerk 226 Marsel Luining Musselkanaal
212 Gerard Boersma Oostermeer 311 Douwe Dijkstra Berlikum
222 Klaas Westerhof Oudega 359 Ferre Iedema Rinsumageast
408 Hielke Van der meer Rottevalle 417 Eric Konjer Uithuizen
410 Jelle Tesselaar Ter Apel 466 Jelle Van der Laan Baflo
417 Eric Konjer Uithuizen 480 Davey Dodde Zuidlaren
433 Niels de Lange Steenwijkerwold 499 Jan Berghuis Baflo
501 Stefano Telkamp Oude Pekela 504 Patrick Zijlstra Oude Pekela
505 Johan Vording Veendam 518 Carsten Neuhaus Tecklenburg
512 Sebastiaan Knol 524 Rene Kaper Marum
517 Lars Boersma Oostermeer 526 Frank Schoonbeek Valthermond
520 Niels Pieters Peize 541 Otto De Wilde Burgum
524 Rene Kaper Marum 547 Mehdi van Heteren Jonkersvaart
527 Roy Wind 2e Exloërmond 548 Michel Menninga Paterswolde
527 Robin Buikema Warffum 551 Wilhelm Liemburg Appelscha
528 Wouter Bekkkema Warffum 552 Johan Kraaijinga Marum
533 Dillon Albertema Ten Post 569 Erik Vrieze Oude Pekela
534 Pieterharm Sijtsma Oudega 595 Ramon Suurd Peize
536 mike koning Noordbroek 668 Daniel Hoop de Garnwerd
536 Patrick Wijbenga Broeksterwald 701 Hiljan Baalmam Eerste Exloermond
537 Erwin Bebingh Peize 732 Jeroen Bouman Barger Compascuum
540 Engbert Veenstra Harkema 757 Jeroen Pater Appeltern
542 Erik Koerts Oude Pekela 800 Gerard Gosevoort 2e Exloermond
546 Riemer Van der Heide Noordbergum 804 Sander Stevens Beilen
547 Mehdi van Heteren Jonkersvaart
548 Michel Menninga Paterswolde Vrije Standaardklasse
551 Wilhelm Liemburg Appelscha 2 Dorus Sintebin Heerhugowaard
552 Johan Kraaijinga Marum 7 Derk Jan Veldman Ter Apelkanaal
555 Chris Land Leermens 8 Rick De Jong Oosterwolde
556 Geert Venema De Westereen 22 Ruud Betsema Den Burg
556 Michel Knol Middelstum 24 Peter Kok Middenbeemster
561 Jasper Hazenberg Oude Pekela 56 Bertus Uitgeest Oosterend Texel
561 Niels van Dijk Roden 97 Daniel De Hoop Garnwerd
562 Rhandy Beens Nieuwe Pekela 217 Patrick Strijker Hollandscheveld
569 Erik Vrieze Oude Pekela 301 Lammie Rodermond-Buitenhuis Darp
588 Arno Hardholt Dokkum 480 Wilfred Van der laan Zuidlaren
595 Ramon Suurd Peize 612 Danny Smit Groningen
596 Martin Bleeker Dokkum 644 Raymon Kuil Groningen
598 Hilko ten Have 646 Arnold Van der Veen Eelderwolde
684 Leo Sintebin Zuidscharwoude 647 Abe Wiersema Veendam
804 Sander Stevens Beilen 647 Ferdinand Smidt Veendam
806 Leffert Haagsma Augustinusga 677 Dylan Smit Groningen
678 Rene van Duinen Meppel
684 Leo Sintebin Zuidscharwoude
690 Laurens Slik De Waal Texel
699 Kristian Nieboer Zuidvelde
Rodeoklasse Bangerstox
8 Klaas Bos Roodeschool 1 Torsten Katuin Emmer-compascuum
8 Niek Elling Ter Apel 2 Olaf Katuin Emmer-compascuum
15 Kevin Tamis Heerhugowaard 4 Johan Kollmer Oude Pekela
19 jordi riemeijer Uithuizermeeden 5 Daan van Dijk Hasselt
43 Tjalle Looijer Beerta 8 Nadia de Clonie Maclennan Hengelo
69 Dennis Van Veen Ter Apelkanaal  13 Freddy Snip Marum
150 Reinder Roorda Vrouwenparochie 20 Jordy Kruizinga Woldendorp
240 Henk HUNTER de Jager Gorredijk 20 Henk v.d. Vlag Musselkanaal
245 Janco De jager Gorredijk 21 Marc Mulder Musselkanaal
253 Berend Pars Sint Annaparochie 22 Marco Op de dijk Nieuwolda
311 Bert Hulshof Scheemda 26 Johan Roosien Gasselternijveen
311 Remco Dijkstra Berlikum 31 Bryan Visscher Mensingeweer
313 Gerard de Vries Blije 32 Henk Moorman Mussel
319 Durkje Terpstra Bornwird 32 Stef Wassing Zwartemeer
325 Michel Hingstman 2e Exloermond 33 Rieks Spelde Musselkanaal
335 Robert Mensies Peize 34 Meindert De Wal Musselkanaal
346 Maikel Dijk Dongjum 35 IJsbrand Kikkert Den Burg
357 Bernard Eckelhoff Ter Apel 38 Bas van der Straat Ter Apel
359 Jouke Visser Westhoek 55 mathijs van veen Ter Apelkanaal
372 Rene Reijer 2e Exloermond 59 Michel Heidbuurt
399 Damiën Mensinga Peize 59 Froukje Hems Gasselternijveen
526 Frank Schoonbeek Valthermond 69 Dennis Van Veen Ter Apelkanaal 
551 Robertjan De lai Blije 70 Stef Klok Baflo
727 Mark Cnossen Oudwoude 73 Bjorn Dijkema Appingedam
76 Raymon Keybets Musselkanaal
Caravan-Race 88 Colin Poel Musselkanaal
1 Torsten Katuin Emmer-compascuum 89 Patrick Tempel Bellingwolde
7 Derk Jan Veldman Ter Apelkanaal 96 Cornelis Smit Oosterend , Texel
13 Freddy Snip Marum 104 Kees Dijk Bornwird
15 Leon Koolhof Ferwerd 106 Harm Ludolohie Sappemeer
24 Peter Kok Middenbeemster 115 Keimpe Hoekstra De Falom
26 Johan Roosien Gasselternijveen 159 Eelco Van der veen Dokkum
31 Bryan Visscher Mensingeweer 160 Danny Groen Marrum
34 Meindert De Wal Musselkanaal 166 Alfred Nijenhuis Ter Apel
55 Mathijs van Veen Ter Apelkanaal 172 Joey Roessink Hasselt
105 Harm Ludolphie Sappemeer 193 Karel Veldman Nijerveen
155 Stefan De Boer Gytsjerk 221 Kevin Van Riezen Ter Apel
165 Jan Helderman Grootebroek 229 Bjorn Schuiling Ter Apel
166 Alfred Nijenhuis Ter Apel 236 Patrick Mulder Oude Pekela
166 Paul Witteman Enkhuizen 241 Willem Bos Noordbroek
207 Ricardo Hofstra Oosterwolde 259 Thomas Machiela Metslawier
233 Jeffrey Vos Oude Pekela 299 Armando Blaauw Delfzijl
307 Kevin Moorman Musselkanaal 307 Kevin Moorman Musselkanaal
317 Raymond Kuiper Ter Apel 309 Gert Muntendam Hellum
325 Michel Hingstman 2e exloermond 322 Randy Nuninha Oostwold
335 Robert Mensies Altena 325 Mark Burema Musselkanaal
346 Maikel Dijk Dongjum 329 Marc Schuiling Ter Apelkanaal
357 Bernard Eckelhoff Ter Apel 330 Patrick Rolfes Musselkanaal
359 Ferre iedema Rinsumageast 333 Bart Nijenhuis Nieuw Buinen
416 Kevin Keur Ter Apel 357 Bernard Eckelhoff Ter Apel
466 Jelle Van der Laan Baflo 369 Frank Van der Zwaag Veendam
526 Frank Schoonbeek Valthermond 372 Rene Reijer Tweede Exloermond
528 Wouter Bekkkema Warffum 381 Simon Gerritsen Oosterend , Texel
533 Dillon Albertema Ten Post 416 Kevin Keur Ter Apel
561 Jasper Hazenberg Oude Pekela 423 Dennis Melessen Jonkersvaart
809 Lars Engels Klazienaveen 463 Jorrit Hansma Nij altoenae
464 Rutger Balt St jacobiparochie
512 Ellert Jan Pijpker Zevenhuizen
513 Lennert Koolstra De falom
523 Wijbren Holwerda Marrum
537 Merijn Groefsema Wieringerwaard
551 Robertjan De lau Blijr
605 Dennis De jong Veendam
617 Derwin Norder Stadskanaal
666 Ricardo Bunk Oude Pekela
666 Dave Sessink Texel
681 Dion Lubbenge De Wijk
710 Michel Hingstman 2e exloermond
749 Nick Bolmer Musselkanaal
760 Damon Osinga Oudemirdum
918 Jeffery de Jong Oosterwolde
 
 
 
logo spedeworth