Op zondag 11 juni a.s. tijdens de derde serie wedstrijden van het Int. Nederlandskampioenschap Ovalracing 2017 zullen de Bangerstox als gastklasse in het programma worden opgenomen. Expliciet is aangegeven dat er geen Bangerraces worden verreden, maar dat het pure Bangerstox racereglement zal worden gehanteerd.

Inmiddels is de aanmelding gesloten en kunnen we onderstaande deelnemerslijst presenteren.

Startnummer Naam (voor- & achternaam) Woonplaats
13 Ferre "doeddens" Iedema Rinsumageest
18 Remco van Wezel Hengelo
25 Nick Bolmer Musselkanaal
32 Henk Moorman Musselkanaal
34 Meindert de Wal Musselkanaal
77 Michel Geertsema Musselkanaal
97 Tom Weyers Straelen 
103 Stefan Pelters Mönchengladbach
104 Kees "Reade Hidde" Dijk Bornwird
105 Harm "butcher" Ludolphie Sappemeer
115 Keimpe Hoekstra De Valom
118 Marco Rozema Leens
147 Wilhelm Liemburg Oosterwolde
149 Gerard Gosevoort Tweede exloëmond
153 Jouke Kas St jacobiparochie
158 Mark Burema Bellingwolde
158 Danny Raangs Wehe den hoorn
159 Eelco van der Veen Dokkum
160 Danny Groen Marum
177 Wietse Vrieswijk Leeuwarden
199 Henk Berends Geesteren
229 Bjorn Schuiling Ter Apel
259 Thomas Machiela Metslawier
319 Durkje Terpstra Bornwird
326 Symen Tolsma Wanswert
333 Marchienus Schuiling Ter Apel
333 Marchienus Schuiling Ter Apel
357 Bernard Eckelhoff Ter Apel
369 Frank van der Zwaag Ter Apelkanaal
372 Rene Reijer Tweede Exloermond
385 Erik Weering Oude Pekela
436 Ton Muller Holten
464 Rutger Balt St Jacobiparochie
502 Jouke Visser Westhoek
513 Lennert Koolstra De falom
520 Johannes Mulder Burgum
522 Manon Oonk Dinxperlo
599 Sven Arkema Delfzijl
605 Dennis de Jong Veendam
621 Klaas Mulder Burgum
635 Wilko Boer Valthermond
666 Bert "terminator" Hulshof Scheemda
675 Patrick Scheepstra Assen
699 Eric Ottens Emmer Compascuum
727 Hylke Pol Roswinkel
758 Richard de Vries Drachten
777 Martijn Vorkink Holten
777 Arian Vorkink Holten
827 Sjirk Hansma Jelsum
835 Ewoud de Groot Sint Jacobiparochie
883 Lennard de Ruiter Damwâld
 
 
 
logo spedeworth