Eindstanden Int. NK & NNO Clubkampioenschap Ovalracing 2019

Alle uitslagen van de ovalraces in Ter Apel van zowel het Nederlands- als NNO Clubkampioenschap Ovalracing worden op de Mylaps
website weergegeven.

Hieronder de eindstandan van het Int. NK Ovalracing en NNO Clubkampioenschap 2019. Voor het NNO Clubkampioenschap 2019 zullen alle punten tellen van het NK, waarbij het resultaat van de slechtste wedstrijddag geschrapt dient te worden.

Eindstanden NK Ovalracing Juniorenklasse 2019
pl.  eq. coureur woonplaats st.nr. pnt pnt pnt pnt pnt  pnt pnt totaal
31/Mar 21/Apr 30/May 23/Jun 31/Aug 01/Sep 29/Sep
1 Wout Hoffmans Boxmeer 148 24 34 32 29 34 36 18 207
2 Jorden Vowinkel Ommen 22 10 27 30 31 23 20 34 175
3 Jana Kuper BRD 52 34 29 23 23 -10 24 30 153
4 Tim Klose BRD 89 22 15 21 19 24 22 24 147
5 Thijs Methorst Parrega 41 30 31 28 28 0 6 19 142
6 Lieke Hoffmans Boxmeer 48 14 21 20 19 24 25 16 139
7 Fabian Baer BRD 45 17 25 18 25 26 19 130
8 Rowan Huisman Schoonoord 4 17 20 12 25 18 20 12 124
9 Fabian Louppen BRD 450 12 15 20 22 24 93
10 Ben Weijers BRD 143 8 22 22 20 72
11 Sharona Pol Roswinkel 13 12 10 13 11 16 3 65
12 Nico Storb BRD 226 16 16
Eindstanden NK Ovalracing Rookie Rods 2019
pl.  eq. coureur woonplaats st.nr. pnt pnt pnt pnt pnt  pnt pnt totaal
31/Mar 21/Apr 30/May 23/Jun 31/Aug 01/Sep 29/Sep
1 Sander vd Heijden Nuland 167 32 32 30 29 20 20 32 195
2 Niek van den Akker Nuland 26 33 30 24 27 22 31 24 191
3 Jesse van den Akker Nuland 30 31 0 22 22 28 27 22 152
4 Tim Tiben BRD 97 28 24 23 26 11 16 23 151
5 Stefan Arends Roswinkel 4 8 26 18 24 32 17 22 147
6 Damon Schulte Ter Apel 8 19 16 21 18 6 0 25 105
7 x Jurgen/Henk Lubbinge Kerkenveld 123 19 16 26 17 11 10 99
8 Raymond Kuiper Ter Apel 317 12 27 19 18 23 99
9 Mike Wempe Spaarndam 10 29 24 22 16 91
10 Jos Hulsebos 2e Exloermond 16 16 18 8 14 12 10 3 81
11 x Erik/Bryan Jongbloed Emmer Compascuum 18 15 17 9 2 18 8 2 71
12 Sven Schrik Ter Apel 13 10 11 24 45
13 Danny van Steijn Nieuwkoop 38 20 11 4 5 40
14 Danny Bos Ter Apel 119 18 0 11 12 -10 31
15 Martijn Meijer Nijbeets 33 0 14 14
16 Jurrien Poelman Stadskanaal 15 3 1 4
17 Marco Bontjer 2e Exloermond 17 2 2
18 Alfred van Klinken Valthermond 117 2 2
19 Max van Spiegel Lelystad 56 0
20 Roy Musch Winschoten 57 0
21 Thomas Perridon Wijdum 292 0
22 Laura Bussink Ulft 808 0
23 Petronella Visser Westhoek 229 -5 -5
Eindstanden NK Ovalracing Standaardklasse 2000 2019
pl.  eq. coureur woonplaats st.nr. pnt pnt pnt pnt pnt  pnt pnt totaal
31/Mar 21/Apr 30/May 23/Jun 31/Aug 01/Sep 29/Sep
1 Jelmer Tromp Klazienaveen 3 35 34 36 36 34 34 30 239
2 Michel vd Zwaag Ter Apel 64 32 33 32 33 34 30 36 230
3 Kevin Mosterd Wijhe 120 25 28 28 26 26 24 31 188
4 Daniël Birke BRD 77 0 21 21 27 21 33 17 140
5 x Ruben Schans/John Groen Nw Weerdinge 7 29 28 27 28 112
6 Hendrik-Jan Moorman Rogat 183 8 10 5 14 17 11 8 73
7 Sander Hegeman Raalte 16 12 14 8 20 54
8 Jurgen Lubbinge Kerkenveld 123 13 21 20 54
9 Jordan Wolters Raalte 17 25 15 40
10 Hylke Pol Roswinkel 727 18 20 38
11 x Ronnie Bos/Martijn Groen Ter Apel/E-compas 86 30 18 -15 33
12 Merlin Beganovic Nw Weerdinge 24 24 24
13 Hannes-Jannes Zwaagstra Kerkenveld 125 15 15
Eindstanden NK Ovalracing BMW CUP 2019
pl.  eq. coureur woonplaats st.nr. pnt pnt pnt pnt pnt  pnt pnt totaal
31/Mar 21/Apr 30/May 23/Jun 31/Aug 01/Sep 29/Sep
1 Iwan Heins Schoonoord 12 60 60 59 59 59 60 59 416
2 Roelf Huisman Schoonoord 4 54 54 52 51 55 50 56 372
3 Richard ten Wolde Hoogersmilde 45 49 50 49 52 53 54 53 360
4 Otto Dörholt Hoogersmilde 44 30 46 51 52 50 55 53 337
5 x P. Leeuwenkamp/T. Veldkamp Den Burg 9 40 42 37 40 45 42 246
6 Marco Bontjer 2e Exloermond 16 53 53 52 34 192
7 Rijn Claij Vijfhuizen 37 52 51 103
8 Frans Gerding Schoonoord 43 44 45 89
9 Rene Reijer 2e Exloermond 327 0 36 51 87
10 Johan Warres Hoogersmilde 43 26 39 65
11 Erwin vd Meer Hoogersmilde 43 47 47
12 Herman Imming Weiteveen 29 46 46
13 Theo Pol Roswinkel 13 42 42
14 Danny Bos Zwartemeer 72 42 49 91
15 Meine Mast Smilde 43 41 41
Eindstanden NK Ovalracing Sportklasse 2019
pl.  eq. coureur woonplaats st.nr. pnt pnt pnt pnt pnt  pnt pnt totaal
31/Mar 21/Apr 30/May 23/Jun 31/Aug 01/Sep 29/Sep
1 Andre de Boer Schoonoord 13 36 33 34 36 36 22 36 233
2 Edward Jan Walsma Joure 28 22 34 34 33 33 24 33 213
3 Jappie Nicolai Dokkum 37 31 32 21 84
4 John Groen Valthermond 7 28 28
Eindstanden NK Ovalracing Superklasse 2019
pl.  eq. coureur woonplaats st.nr. pnt pnt pnt pnt pnt  pnt pnt totaal
31/Mar 21/Apr 30/May 23/Jun 31/Aug 01/Sep 29/Sep
1 x Kevin/Jeffrey Zwiep Schoonoord 26 36 36 36 36 35 36 215
2 Andre de Boer Schoonoord 13 31 25 31 33 34 21 36 211
3 Iwan Heins Schoonoord 12 30 28 25 30 24 30 31 198
4 Randy Woppenkamp Ter Apel 10 7 6 18 24 23 26 19 123
5 Haci Odemis Leeuwarden 19 20 30 31 20 21 122
6 Jappie Nicolai Dokkum 37 25 25 18 68
7 Helmut Neumann BRD 274 8 17 31 56
8 Rijn Clay Vijfhuizen 137 12 27 39
9 Patrick Strijker Hollandscheveld 217 20 20
10 Roy Wempe Harl.liede 110 19 0 19
11 Misha Beerling Nieuwolda 552 13 13
12 Roy Rullenraad Hoensbroek 96 11 11
13 Hannes-Jan Zwaagstra Kerkenveld 125 8 8
14 Rein Kleyer 43 6 6
Eindstanden NK Ovalracing SuperRods 2019
pl.  eq. coureur woonplaats st.nr. pnt pnt pnt pnt pnt  pnt pnt totaal
31/Mar 21/Apr 30/May 23/Jun 31/Aug 01/Sep 29/Sep
1 x Kevin/Jeffrey Zwiep Schoonoord 26 36 36 36 36 35 36 215
2 Andre de Boer Schoonoord 13 31 23 29 33 34 19 36 205
3 Iwan Heins Schoonoord 12 30 26 23 27 24 28 29 187
4 Edward Jan Walsma Joure 28 17 26 30 30 29 22 31 185
5 Haci Odemis Leeuwarden 19 20 29 29 19 20 117
6 Randy Woppenkamp Ter Apel 10 7 5 16 21 21 24 17 111
7 Jappie Nicolai Dokkum 37 23 23 17 63
8 Helmut Neumann BRD 274 7 14 29 50
9 Rein Clay Vijfhuizen 137 10 24 34
10 Patrick Strijker Hollandscheveld 217 20 20
11 Roy Wempe Haarl.liede 110 17 0 17
12 Misha Beerling Nieuwolda 552 12 12
13 Roy Rullenraad Hoensbroek 96 9 9
14 Hannes-Jan Zwaagstra Kerkenveld 125 6 6
15 Rein Kleyer 43 5 5
Eindstanden NK Ovalracing 2.0 Litre Hotrods 2019
pl.  eq. coureur woonplaats st.nr. pnt pnt pnt pnt pnt  pnt pnt totaal
31/Mar 21/Apr 30/May 23/Jun 31/Aug 01/Sep 29/Sep
1 Rik van der Linden Tilburg 18 50 24 47 39 45 45 56 306
2 Marius Bert BRD 747 57 43 28 20 30 33 44 255
3 Sascha Baer BRD 45 18 28 34 59 30 23 43 235
4 Klaas de Boer Assendelft 120 33 33 39 0 30 33 59 227
5 Mario Baer BRD 291 51 42 25 43 26 35 222
6 Jeroen Laurijssen Chaaam 212 31 40 32 50 24 10 32 219
7 Niklas Klaka BRD 51 26 38 25 25 31 3 53 201
8 Gerton Boes Coevorden 333 23 19 49 47 25 35 198
9 Helmut Laumen BRD 453 43 60 33 30 23 0 189
10 Manfred Baer BRD 99 20 55 54 29 15 12 185
11 Ronald Südniks BRD 92 31 34 41 20 0 42 168
12 Rene Zurhausen BRD 9 35 32 40 22 0 35 164
13 Tom Weijers BRD 97 56 34 32 24 146
14 Frank Nöhring BRD 116 20 25 13 0 29 0 44 131
15 Andre Schmitz BRD 91 24 20 19 29 5 0 0 97
16 Dirk Albrecht BRD 90 47 33 80
17 Justin Albrecht BRD 900 17 26 29 72
18 Sandro Schoofs BRD 58 0 0 21 29 7 0 57
19 Bernd Kohler BRD 332 22 22 10 54
20 Klaus Kilianski BRD 93 18 17 12 47
21 Marcus Storb BRD 226 5 18 23
22 Huub Litjens Panningen 69 11 10 21
23 Michel van Haarlem Doetinchem 461 12 12
24 Alex Elesen Haarlem 301 0 8 8
Eindstanden NK Ovalracing National Hotrods 2019
pl.  eq. coureur woonplaats st.nr. pnt pnt pnt pnt pnt  pnt pnt totaal
31/Mar 21/Apr 30/May 23/Jun 31/Aug 01/Sep 29/Sep
1 Mark Teuben Ter Apel 51 52 51 57 51 49 53 55 368
2 Johan Sanders Ter Apel 17 39 57 50 56 55 52 54 363
3 Reimon Bos Noord Sleen 33 39 59 58 58 59 55 32 360
4 Niek Damstra Giekerk 48 51 0 50 57 53 211
5 Tonnie Hendriks Wijchen 120 19 35 0 48 35 46 183
6 John v.d. Bosch Rosmalen 6 48 47 60 155
7 Harm Veenstra jr. Ter Apel 46 36 52 50 138
8 Erik Emming Ter Apel 39 31 45 57 133
9 Lars Dreschel BRD 94 48 43 27 118
10 Toon Moorman Oisterwijk 72 32 33 13 78
11 Maurice Theelen Posterholt 64 40 10 26 76
12 Leon van der Kevie Genderen 57 44 30 74
13 Jeffrey Roeffen Grubbenvorst 430 52 52
14 Arjan Litjens Horst 11 36 12 48
15 Christian Simon BRD 144 31 15 46
16 Mario Daum BRD 112 28 28
Eindstanden clubkampioenschap NNO  Juniorenklasse 2019
pl.  eq. coureur woonplaats st.nr. pnt pnt pnt pnt pnt  pnt pnt totaal
31/Mar 21/Apr 30/May 23/Jun 31/Aug 01/Sep 29/Sep
1 Wout Hoffmans Boxmeer 148 24 34 32 29 34 36 x 189
2 Jorden Vowinkel Ommen 22 x 27 30 31 23 20 34 165
3 Thijs Methorst Parrega 41 30 31 28 28 x 6 19 142
4 Tim Klose BRD 89 22 x 21 19 24 22 24 132
5 Jana Kuper BRD 52 34 29 x 23 -10 24 30 130
6 Fabian Baer BRD 45 17 25 18 25 26 19 x 130
7 Lieke Hoffmans Boxmeer 48 x 21 20 19 24 25 16 125
8 Rowan Huisman Schoonoord 4 17 20 x 25 18 20 12 112
9 Fabian Louppen BRD 450 x 12 15 20 22 24 93
10 Ben Weijers BRD 143 8 x 22 22 20 72
11 Sharona Pol Roswinkel 13 12 10 13 11 16 3 x 65
12 Nico Storb BRD 226 x 16 16
Eindstanden clubkampioenschap NNO Rookie Rods 2019
pl.  eq. coureur woonplaats st.nr. pnt pnt pnt pnt pnt  pnt pnt totaal
31/Mar 21/Apr 30/May 23/Jun 31/Aug 01/Sep 29/Sep
1 Sander vd Heijden Nuland 167 32 32 30 29 20 x 32 175
2 Niek van den Akker Nuland 26 33 30 24 27 x 31 24 169
3 Jesse van den Akker Nuland 30 31 x 22 22 28 27 22 152
4 Tim Tiben BRD 97 28 24 23 26 x 16 23 140
5 Stefan Arends Roswinkel 4 x 26 18 24 32 17 22 139
6 Damon Schulte Ter Apel 8 19 16 21 18 6 x 25 105
7 x Jurgen/Henk Lubbinge Kerkenveld 123 19 x 16 26 17 11 10 99
8 Raymond Kuiper Ter Apel 317 x 12 27 19 18 23 99
9 Mike Wempe Spaarndam 10 x 29 24 22 16 91
10 Jos Hulsebos 2e Exloermond 16 16 18 8 14 12 10 x 78
11 x Erik/Bryan Jongbloed Emmer Compascuum 18 15 17 9 x 18 8 2 69
12 Sven Schrik Ter Apel 13 x 10 11 24 45
13 Danny Bos Ter Apel 119 18 0 11 12 x 41
14 Danny van Steijn Nieuwkoop 38 x 20 11 4 5 40
15 Martijn Meijer Nijbeets 33 x 0 14 14
16 Jurrien Poelman Stadskanaal 15 x 3 1 4
17 Marco Bontjer 2e Exloermond 17 x 2 2
18 Alfred van Klinken Valthermond 117 x 2 2
19 Petronella Visser Westhoek 229 x -5 -5
Eindstanden clubkampioenschap NNO Standaardklasse 2000 2019
pl.  eq. coureur woonplaats st.nr. pnt pnt pnt pnt pnt  pnt pnt totaal
31/Mar 21/Apr 30/May 23/Jun 31/Aug 01/Sep 29/Sep
1 Jelmer Tromp Klazienaveen 3 35 34 36 36 34 34 x 209
2 Michel vd Zwaag Ter Apel 64 32 33 32 33 34 x 36 200
3 Kevin Mosterd Wijhe 120 25 28 28 26 26 x 31 164
4 Daniël Birke BRD 77 x 21 21 27 21 33 17 140
5 x Ruben Schans/John Groen Nw Weerdinge 7 x 29 28 27 28 112
6 Hendrik-Jan Moorman Rogat 183 8 10 x 14 17 11 8 68
7 Sander Hegeman Raalte 16 x 12 14 8 20 54
8 Jurgen Lubbinge Kerkenveld 123 x 13 21 20 54
9 Jordan Wolters Raalte 17 25 15 x 40
10 Hylke Pol Roswinkel 727 18 20 x 38
11 x Ronnie Bos/Martijn Groen Ter Apel/E-compas 86 30 18 -15 x 33
12 Merlin Beganovic Nw Weerdinge 24 24 x 24
13 Hannes-Jannes Zwaagstra Kerkenveld 125 15 x 15
Eindstanden clubkampioenschap NNO  BMW CUP 2019
pl.  eq. coureur woonplaats st.nr. pnt pnt pnt pnt pnt  pnt pnt totaal
31/Mar 21/Apr 30/May 23/Jun 31/Aug 01/Sep 29/Sep
1 Iwan Heins Schoonoord 12 60 60 x 59 59 60 59 357
2 Roelf Huisman Schoonoord 4 54 54 52 51 55 x 56 322
3 Richard ten Wolde Hoogersmilde 45 x 50 49 52 53 54 53 311
4 Otto Dörholt Hoogersmilde 44 x 46 51 52 50 55 53 307
5 x P. Leeuwenkamp/T. Veldkamp Den Burg 9 40 42 37 40 45 42 x 246
6 Marco Bontjer 2e Exloermond 16 53 53 52 34 x 192
7 Rijn Claij Vijfhuizen 37 52 51 x 103
8 Danny Bos Zwartemeer 72 42 x 49 91
9 Rene Reijer 2e Exloermond 327 0 x 36 51 87
10 Johan Warres Hoogersmilde 43 26 39 x 65
11 Erwin vd Meer Hoogersmilde 43 47 x 47
12 Herman Imming Weiteveen 29 46 x 46
13 Theo Pol Roswinkel 13 42 x 42
14 Meine Mast Smilde 43 41 x 41
15 Frans Gerding Schoonoord 43 x 44 45
Eindstanden clubkampioenschap NNO  Sportklasse 2019
pl.  eq. coureur woonplaats st.nr. pnt pnt pnt pnt pnt  pnt pnt totaal
31/Mar 21/Apr 30/May 23/Jun 31/Aug 01/Sep 29/Sep
1 Andre de Boer Schoonoord 13 36 33 34 36 36 x 36 211
2 Edward Jan Walsma Joure 28 x 34 34 33 33 24 33 191
3 Jappie Nicolai Dokkum 37 31 32 21 x 84
4 John Groen Valthermond 7 28 x 28
Eindstanden clubkampioenschap NNO  Superklasse 2019
pl.  eq. coureur woonplaats st.nr. pnt pnt pnt pnt pnt  pnt pnt totaal
31/Mar 21/Apr 30/May 23/Jun 31/Aug 01/Sep 29/Sep
1 x Kevin/Jeffrey Zwiep Schoonoord 26 36 36 36 36 35 36 x 215
2 Andre de Boer Schoonoord 13 31 25 31 33 34 x 36 190
3 Iwan Heins Schoonoord 12 30 28 25 30 x 30 31 174
4 Haci Odemis Leeuwarden 19 20 30 31 x 20 21 122
5 Randy Woppenkamp Ter Apel 10 7 x 18 24 23 26 19 117
6 Jappie Nicolai Dokkum 37 25 25 18 x 68
7 Patrick Strijker Hollandscheveld 217 20 x 31 51
8 Rein Clay Vijfhuizen 137 12 x 27 39
9 Helmut Neumann BRD 274 8 17 x 25
10 Roy Wempe Harl.liede 110 x 19 0 19
11 Misha Beerling Nieuwolda 552 13 x 13
12 Roy Rullenraad Hoensbroek 96 11 x 11
13 Hannes-Jan Zwaagstra Kerkenveld 125 8 x 8
14 Rein Kleyer 43 6 x 6
Eindstanden clubkampioenschap NNO SuperRods 2019
pl.  eq. coureur woonplaats st.nr. pnt pnt pnt pnt pnt  pnt pnt totaal
31/Mar 21/Apr 30/May 23/Jun 31/Aug 01/Sep 29/Sep
1 x Kevin/Jeffrey Zwiep Schoonoord 26 36 36 36 36 35 36 x 215
2 Andre de Boer Schoonoord 13 31 23 29 33 34 x 36 186
3 Edward Jan Walsma Joure 28 x 26 30 30 29 22 31 168
4 Iwan Heins Schoonoord 12 30 26 x 27 24 28 29 164
5 Haci Odemis Leeuwarden 19 20 29 29 x 19 20 117
6 Randy Woppenkamp Ter Apel 10 7 x 16 21 21 24 17 106
7 Jappie Nicolai Dokkum 37 23 23 17 x 63
8 Helmut Neumann BRD 274 7 14 x 29 50
9 Rein Clay Vijfhuizen 137 x 10 24 34
10 Patrick Strijker Hollandscheveld 217 x 20 20
11 Roy Wempe Haarl.liede 110 x 17 0 17
12 Misha Beerling Nieuwolda 552 12 x 12
13 Roy Rullenraad Hoensbroek 96 x 9 9
14 Hannes-Jan Zwaagstra Kerkenveld 125 x 6 6
15 Rein Kleyer 43 x 5 5
Eindstanden clubkampioenschap NNO 2.0 Litre Hotrods 2019
pl.  eq. coureur woonplaats st.nr. pnt pnt pnt pnt pnt  pnt pnt totaal
31/Mar 21/Apr 30/May 23/Jun 31/Aug 01/Sep 29/Sep
1 Rik van der Linden Tilburg 18 50 x 47 39 45 45 56 282
2 Marius Bert BRD 747 57 43 28 x 30 33 44 235
3 Klaas de Boer Assendelft 120 33 33 39 x 30 33 59 227
4 Mario Baer BRD 291 51 42 25 43 26 35 x 222
5 Sascha Baer BRD 45 x 28 34 59 30 23 43 217
6 Jeroen Laurijssen Chaaam 212 31 40 32 50 24 x 32 209
7 Niklas Klaka BRD 51 26 38 25 25 31 x 53 198
8 Gerton Boes Coevorden 333 23 19 49 47 25 35 x 198
9 Helmut Laumen BRD 453 43 60 33 30 23 0 x 189
10 Manfred Baer BRD 99 20 55 54 29 15 12 x 185
11 Ronald Südniks BRD 92 31 34 41 x 20 0 42 168
12 Rene Zurhausen BRD 9 35 32 40 x 22 0 35 164
13 Tom Weijers BRD 97 x 56 34 32 24 146
14 Frank Nöhring BRD 116 20 25 13 0 29 x 44 131
15 Andre Schmitz BRD 91 24 20 19 29 5 x 0 97
16 Dirk Albrecht BRD 90 47 33 x 80
17 Justin Albrecht BRD 900 17 26 29 x 72
18 Sandro Schoofs BRD 58 0 0 21 29 7 0 x 57
19 Bernd Kohler BRD 332 22 22 10 x 54
20 Klaus Kilianski BRD 93 x 18 17 12 47
21 Marcus Storb BRD 226 5 18 x 23
22 Huub Litjens Panningen 69 11 10 x 21
23 Michel van Haarlem Doetinchem 461 12 12
24 Alex Elesen Haarlem 301 0 8 x 8
Eindstanden clubkampioenschap NNO National Hotrods 2019
pl.  eq. coureur woonplaats st.nr. pnt pnt pnt pnt pnt  pnt pnt totaal
31/Mar 21/Apr 30/May 23/Jun 31/Aug 01/Sep 29/Sep
1 Reimon Bos Noord Sleen 33 39 59 58 58 59 55 x 328
2 Johan Sanders Ter Apel 17 x 57 50 56 55 52 54 324
3 Mark Teuben Ter Apel 51 52 51 57 51 x 53 55 319
4 Niek Damstra Giekerk 48 51 0 x 50 57 53 211
5 Tonnie Hendriks Wijchen 120 19 35 0 x 48 35 46 183
6 John v.d. Bosch Rosmalen 6 x 48 47 60 155
7 Harm Veenstra jr. Ter Apel 46 36 52 50 x 138
8 Erik Emming Ter Apel 39 31 45 x 57 133
9 Lars Dreschel BRD 94 x 48 43 27 118
10 Toon Moorman Oisterwijk 72 x 32 33 13 78
11 Maurice Theelen Posterholt 64 x 40 10 26 76
12 Leon van der Kevie Genderen 57 x 44 30 74
13 Jeffrey Roeffen Grubbenvorst 430 x 52 52
14 Arjan Litjens Horst 11 x 36 12 48
15 Christian Simon BRD 144 31 15 x 46
16 Mario Daum BRD 112 x 28 28
 
 
 
logo spedeworth